| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | MIKROTIK |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 80 g |
| BRUTO SVARS | 0,134 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 170 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 25 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 175 mm |
| APJOMS (M3) | 0,00074375 m³ |
| TĪRAIS SVARS | 0,054 kg |
| TARAS SVARS (KG) | 0,08 kg |
| PALETE QTY | 1162. PANTS GAB. |
| DATU PĀRSŪTĪŠANAS ĀTRUMS | 10000/25000 Mbit/s |
| MAKSIMĀLAIS PĀRVIETOŠANAS ATTĀLUMS | 100 m |
| SAVIENOTĀJA TIPS | DUAL LC UPC |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | XS+85LC01D |
| RAŽOTĀJU GRUPA | SFP28 MODULIS |
| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
