| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 444.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 366.00 mm |
| BRUTO SVARS | 9.20 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 449.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 7.10 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1700.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 400.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 2.10 kg |
| APJOMS (M3) | 0,07 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:4:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | BRĀLIS |
| PALETE QTY | 12 GAB. |
| PRODUKTA VEIDS | PRINTERIS |
| WI FI | JĀ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | HL L2865DW |
| MAKSIMĀLAIS IZO SĒRIJAS PAPĪRA IZMĒRS | A4 |
| DRUKAS TEHNOLOĢIJA | LĀZERS |
| DRUKĀŠANA | MONO |
| GARANTIJA | 36 MĒNESIS |
