| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 255.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 123.00 mm |
| BRUTO SVARS | 3.60 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 352.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 2.88 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 650,00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 700.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,72 kg |
| TI SVARS (KG) | 0,02 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | BATERIJA |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ACER |
| PALETE QTY | 78 GAB. |
| METIENA ATTIECĪBA | 1,5 LĪDZ 1,65 |
| MAKSIMĀLĀ IZŠĶIRTSPĒJA | 4K UHD (3840 X 2160) |
| PRODUKTA KRĀSA | BALTA |
| SPILGTUMS | 4000 ANSI lumens |
| WI FI | NĒ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | H6815 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | PROJEKTORS |
| KONTRASTA ATTIECĪBA | 10000:1 |
| WI FI SAVIENOJUMS | NĒ |
| ASPEKTU ATTIECĪBA | 16: 9 |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
