| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 140.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 50.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,27 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 100.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,24 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PALETE QTY | 1234.00 GAB. |
| TARAS SVARS (KG) | 0,03 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 28 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 2 g |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | DWR 933 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | 4G LTE MOBILAIS KARSTAIS PUNKTS |
| WI FI DATU PĀRRAIDES ĀTRUMS (MAX) | 300 Mbit/s |
| ETHERNET LAN DATU PĀRRAIDES ĀTRUMS | N/P Mbit/s |
| USB OSTU SKAITS | N/P |
| ANTENAS TIPS | IEKŠĒJS |
| WI FI STANDARTI | 802.11AC/N/G/B |
| WI FI JOSLA | 802.11AC |
| LINUMA ACS ATBALSTS | NĒ |
| MOBILIE PLATJOSLAS PAKALPOJUMI | 4G |
| MU MIMO | NĒ |
| ANTENU DAUDZUMS | N/P |
| RAŽOTĀJS | D SAITE |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
