| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 292 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 1128 mm |
| BRUTO SVARS | 7 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 291 mm |
| TĪRAIS SVARS | 5.5 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1480 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 20 g |
| TARAS SVARS (KG) | 1.5 kg |
| APJOMS (M3) | 0,09584841 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | MIDEA |
| PALETE QTY | 18 GAB. |
| PRODUKTA KRĀSA | BALTA |
| VEIDS | STĀVĒŠANAS VENTILATORS |
| DIAMETRS | 15 cm |
| ĀTRUMU SKAITS | 10 |
| OSCILĀCIJAS DIAPAZONS | N/P ° |
| OSCILĀCIJA | JĀ |
| TĀLVADĪBA | JĀ |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | MFP 120 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | BEZ ASMENS VENTILATORS AR GAISA ATTĪRĪTĀJU |
| TAIMERIS | JĀ |
