| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 103.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 48.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,11 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 67.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,03 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 50.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 30.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,08 kg |
| TI SVARS (KG) | 0, 01 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ENERĢIJAS SISTĒMA |
| USB UZLĀDES PORTS | JĀ |
| BLUETOOTH VERSIJA | 5.3 |
| SVARS | 29 g |
| BEZVADU SAVIENOJUMS | JĀ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | RASEBUDI |
| RAŽOTĀJU GRUPA | SPORTA AUSTIŅAS |
| MIKROFONS | JĀ |
| PLATUMS | 3.7 cm |
| AUSTIŅAS SAVIENOJUMA VEIDS | BEZVADU |
| LIETOŠANAS STILS | AUSU |
| AUGSTUMS | 2.8 cm |
| PRETESTĪBA | 32 Ω |
| FREKVENČU DIAPAZONS | 20 20000 Hz |
| ĪPAŠAS IEZĪMES | ĪSTI BEZVADU AUSTIŅAS AR DROŠU FIT+ SISTĒMU, KAS IZGATAVOTAS NO PĀRSTRĀDĀTAS PLASTMASAS. IPX4 ŠĻAKATU UN SVIEDRU PIERĀDĪJUMS AR 22 H AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKU, IDEĀLS VEIKT KOPĀ AR JUMS VISU DIENU, PAT VIENLAIKUS ĪSTENOJOT. BALSS PALĪGS, LAI KONTROLĒTU IERĪCI AR SAVU BALSI. |
| PRODUKTA KRĀSA | ZILS |
| PALETE QTY | 2608 GAB. |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
