Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 310.00, 310.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 100.00, 100.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,56 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 40.00, 40.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,36 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00, 1.00 pc(s) |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 160.00, 160.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 40.00, 40.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,20, 0,20 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00; 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ, NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ, JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01, CL109:5:2017 04 01 |
| VEIDS | AIZSPROSTS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | USB TIPS C DOKS III AR EU JAUDAS VADU |
| CITAS FUNKCIJAS | IZVĒLES VESA MONTĒŠANA; KENSINGTON SLOTS; IZŠĶIRTSPĒJA (MAKS.): 4096 X 2160 PIE 60 HZ; IEBŪVĒTS BAROŠANAS BLOKS ĒRTAI IERĪCES UZLĀDEI |
| KRĀSA | MELNS |
| SASKARNE | 1 X MIKROFONI / AUSTIŅAS COMBO, 1 X HDMI, 1 X USB 3.1 TYPE C, 1 X USB 3.1 TYPE C + CHARGE, 2 X DISPLEJSPORT, 3 X USB 3.1, 1 X RJ45 |
| RAŽOTĀJS | ACER, ACER |
| PALETE QTY | 1394., 1394 pc(s) |
| GARANTIJA | 12 month(s) |