| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 335 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 170 mm |
| BRUTO SVARS | 0,1 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 250 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,07 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 25.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 5.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,03 kg |
| APJOMS (M3) | 0,0142375 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | ECOVACS |
| PALETE QTY | 61 GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | DFI010027 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | HEPA FILTRS ROKAS PUTEKĻSŪCĒJAM NO DEEBOT X2 COMBO |
| SADERĪGI PRODUKTI | DEEBOT X2 KOMBINĀCIJAI |
| DAUDZUMS IEPAKOJUMĀ | 1 GAB. |
