| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 140.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 230 mm |
| BRUTO SVARS | 0,135 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 45 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0, 085 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 50 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,05 kg |
| APJOMS (M3) | 0,001449 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | ECOVACS |
| PALETE QTY | 596 GAB. |
| SADERĪBA | DEEBOT X2 KOMBINĀCIJAI |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | DDB030028 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | DEEBOT X2 KOMBINĒTI ANTIBAKTERIĀLI PUTEKĻU MAISI 3 L PRIEKŠ DEEBOT X2 COMBO |
| DAUDZUMS IEPAKOJUMĀ | 3 GAB. |
