| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 360.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 160.00 mm |
| BRUTO SVARS | 67.50 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 360.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 67.00 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 400.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 100.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,50 kg |
| APJOMS (M3) | 0,02 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | RETI |
| PALETE QTY | 15 GAB. |
| KABEĻA GARUMS | 500 m |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | DK 1743 VH D 5 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | KAĶIS.7 S/FTP UZSTĀDĪŠANAS KABELIS |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
