| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:4:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | KIBERSPĒKS |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 7500 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 500 g |
| BRUTO SVARS | 40.8 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 620 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 560 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 275 mm |
| APJOMS (M3) | 0, 09548 m³ |
| TĪRAIS SVARS | 32,8 kg |
| TARAS SVARS (KG) | 8 kg |
| PALETE QTY | 14 GAB. |
| UPS TOPOLOĢIJA | RINDU INTERAKTĪVAIS |
| KAPACITĀTE | 3000 VA |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | PR3000ERTXL2U |
| RAŽOTĀJU GRUPA | VIEDĀS APLIKĀCIJU SISTĒMAS |
| KAPACITĀTE | 3000 W |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
