| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 730.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 230.00 mm |
| BRUTO SVARS | 31.30 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 540.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 26.70 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 3000.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 1600.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 4.60 kg |
| APJOMS (M3) | 0,09 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | KIBERSPĒKS |
| PALETE QTY | 19 GAB. |
| UPS TOPOLOĢIJA | LĪNIJA |
| ĪPAŠAS IEZĪMES | TIRDZNIECĪBAS VIETĀS: IEC C19 X 2 / IEC C13 X 8 |
| KAPACITĀTE | 3000 VA |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | OLS3000ERT2UA |
| RAŽOTĀJU GRUPA | VIEDĀS APLIKĀCIJU SISTĒMAS |
| KAPACITĀTE | 2700 W |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
