CYBERPOWER SMART APP UPS SISTĒMAS PR2200ERTXL2U 2200 VA 2200 W
Zīmols CyberPower
Artikuls PR2200ERTXL2U
Svītrkodu: 4712856277654
Piegādātāja noliktavā (2)
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)620.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)275 mm