| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 620.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 275 mm |
| BRUTO SVARS | 38.64 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 560 mm |
| TĪRAIS SVARS | 34.4 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| TARAS SVARS (KG) | 4.24 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 09548 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 4000 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 240 g |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:4:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 18 GAB. |
| UPS TOPOLOĢIJA | RINDU INTERAKTĪVAIS |
| KAPACITĀTE | 2200 VA |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | PR2200ERTXL2U |
| RAŽOTĀJU GRUPA | VIEDĀS APLIKĀCIJU SISTĒMAS |
| KAPACITĀTE | 2200 W |
| RAŽOTĀJS | KIBERSPĒKS |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
