| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 220.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 220.00 mm |
| BRUTO SVARS | 1.79 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 203.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 1.35 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 400.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 40.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,44 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ADLER |
| PALETE QTY | 88 GAB. |
| SAGLABĀT SILTU FUNKCIJU | JĀ |
| NESLĪDOŠAS KĀJAS | JĀ |
| PRODUKTA KRĀSA | BALTA |
| RĀDĪT | N/P |
| MĒRTRAUKS | JĀ |
| AIZKAVĒTA IEDARBINĀŠANA (MAKS) | N/P h |
| JAUDA | 300 W |
| DIGITĀLAIS TAIMERIS | N/P |
| NELĪPOŠS PĀRKLĀJUMS | JĀ |
| KAPACITĀTE | 0.6 L |
| PIEDERUMI IEKĻAUTI | MĒRKAUSIŅŠ, KAROTE |
| PROGRAMMU SKAITS | 2 |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | AD 6418 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | RĪSU PLĪTS |
| AIZKAVĒTS PALAIŠANAS TAIMERIS | NĒ |
