| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 640,00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 830.00 mm |
| BRUTO SVARS | 34.60 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 670,00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 32.80 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1440,00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 360 g |
| TARAS SVARS (KG) | 1.80 kg |
| APJOMS (M3) | 0,36 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | RETI |
| PALETE QTY | 2 GAB. |
| IZMĒRS | 60 X 60 cm |
| PRODUKTA KRĀSA | PELĒKS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | DN 19 16U 6/6 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | SIENAS MONTĀŽAS SKAPIS UNIKĀLA SĒRIJA |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
