| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 520.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 620.00 mm |
| BRUTO SVARS | 19.00 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 480.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 17.00 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1600.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 400.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 2.00 kg |
| APJOMS (M3) | 0,15 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | RETI |
| PALETE QTY | 6 GAB. |
| PRODUKTA KRĀSA | PELĒKS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | DN 19 09 U EC |
| RAŽOTĀJU GRUPA | SIENU MONTĀŽAS SKAPJI DINAMISKAS PAMATA SĒRIJAS |
| IZMĒRS | 60 X 45 cm |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
