| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 585.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 138.00 mm |
| BRUTO SVARS | 8.27 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 400.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 6.13 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1900.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 240.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 2.14 kg |
| APJOMS (M3) | 0,03 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:2:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | FILIPI |
| PALETE QTY | 27 GAB. |
| NOLIEKUMA KOREKCIJA | JĀ |
| VESA UZSTĀDĪŠANA | JĀ |
| IEBŪVĒTS(-I) SKAĻRUNIS(-I) | JĀ |
| VESA MONTĀŽAS SASKARNES | 100X100 mm |
| RĀDĪT SPILGTUMU | 250 cd/m² |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| PANEĻA TIPS | IPS |
| TV UZTVĒRĒJS INTEGRĒTS | NĒ |
| ATBILDES LAIKS | 4 ms |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 222B1TC/00 |
| ETHERNET LAN (RJ 45) PORTI | NĒ |
| VERTIKĀLAIS SKATA LEŅĶIS | 178 ° |
| MAKSIMĀLAIS ATSVAIDZINĀŠANAS ĀTRUMS | 75 Hz |
| AUGSTUMA REGULĒŠANA | JĀ |
| SKATA LEŅĶIS, HORIZONTĀLS | 178 ° |
| USB C | NĒ |
| USB C BAROŠANAS | N/P |
| ASPEKTU ATTIECĪBA | 16:9 |
| RĀDĪT DIAGONĀLI | 21.5 " |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
