| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 753.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 126.00 mm |
| BRUTO SVARS | 13.38 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 603.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 11.08 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1320.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 910.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 2.30 kg |
| APJOMS (M3) | 0,06 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:4:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | BOŠS |
| PALETE QTY | 30 GAB. |
| RĀMJA TIPS | BEZ IETVARA |
| AC IEEJAS SPRIEGUMS | 220 240 V |
| SAGLABĀT SILTU FUNKCIJU | NĒ |
| JAUDAS LĪMEŅU SKAITS | 17 |
| AUGŠĒJĀS VIRSMAS TIPS | KERAMIKA |
| ATLIKUMA SILTUMA INDIKATORS | JĀ |
| VEIDS | INDUKCIJA |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| KURINĀMĀ/KOKSNES ZONU SKAITS | 4 |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| SŪKŅU DEGLIS | NĒ |
| TAIMERIS | JĀ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | PIE611BB5E |
| RAŽOTĀJU GRUPA | HOB |
| VADĪBAS POZĪCIJA | PRIEKŠPUSE |
| PLATUMS | 56 cm |
| AUTOMĀTISKA IZSLĒGŠANA | JĀ |
| RĀDĪT | JĀ |
| JAUDA | 7400 W |
| AUGSTUMS | 5. 1 cm |
| BĒRNU SLĒDZENE | JĀ |
| KABEĻA GARUMS | 1.1 m |
| PAĀTRINĀJUMA FUNKCIJA | JĀ |
| DZIĻUMS | 50 cm |
| KONTROLES VEIDS | PIESKARŠANĀS |
