| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 272 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 37 mm |
| BRUTO SVARS | 0,23 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 257 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,11 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 120 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,12 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 0025864448 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | HUTT |
| PALETE QTY | 1382 GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | TĪRĪŠANAS PALIKTNIS MODELIM W9 |
| SADERĪGI PRODUKTI | MODELIM W9 |
| DAUDZUMS IEPAKOJUMĀ | 4 GAB. |
