Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 95.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 44.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,62 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 132.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,52 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 90.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0.10 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| ETHERNET LAN DATU PĀRRAIDES ĀTRUMS | 10/100/1000 MBPS Mbit/s |
| ETHERNET LAN (RJ 45) PORTI | 5 |
| WI FI JOSLA | 802.11AC |
| MOBILIE PLATJOSLAS PAKALPOJUMI | 4G |
| WI FI DATU PĀRRAIDES ĀTRUMS (MAX) | 867 Mbit/s |
| ANTENAS TIPS | IEKŠĒJS |
| MU MIMO | JĀ |
| PROGRAMMATŪRAS TIPS | RUTOS (OPENWRT BĀZES LINUX OS) |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | RUTX14 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | LTE CAT 12 MARŠRUTĒTĀJS |
| WAN SAVIENOJUMS | 1XWAN PORTS (VAR KONFIGURĒT KĀ LAN) 10/100/1000 MBPS |
| ANTENU DAUDZUMS | 4 X SMA LTE, 2 X RP SMA WIFI, 1 X RP SMA BLUETOOTH, 1 X SMA GNNS |
| WI FI STANDARTI | 802.11B/G/N/AC WAVE 2 (WIFI 5), 802.11R ĀTRA PĀREJA |
| RAŽOTĀJS | TELTONIKA |
| PALETE QTY | 1626 GAB. |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |