| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 120.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 230.00 mm |
| BRUTO SVARS | 1.1.15 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 120.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,92 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 190 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,2 kg |
| TI SVARS (KG) | 0,02 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ACER |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | FF.G2RTA.001 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | PREDATORA SAVIENOJUMS T7 WI FI 7 MARŠRUTĒTĀJS |
| WI FI JOSLA | 802.11BE |
| LINUMA ACS ATBALSTS | JĀ |
| MOBILIE PLATJOSLAS PAKALPOJUMI | 5G |
| MU MIMO | JĀ |
| PALETE QTY | 261 GAB. |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
