| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 262.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 58.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,75 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 180.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0.42 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 280.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 50.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,33 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ASUS |
| PALETE QTY | 316 GAB. |
| ETHERNET LAN DATU PĀRRAIDES ĀTRUMS | 10/100/1000 Mbit/s |
| ANTENAS TIPS | IEKŠĒJS |
| WI FI STANDARTI | 802.11A/B/G/N/AC/AX |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | EBA63 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | AX3000 DUĀLĀS JOSLAS WIFI MARŠRUTĒTĀJS WIFI 6 |
| ETHERNET LAN (RJ 45) PORTI | 1 |
| WI FI JOSLA | 802.11AX |
| LINUMA ACS ATBALSTS | JĀ |
| MOBILIE PLATJOSLAS PAKALPOJUMI | NAV MOBILĀ PLATJOSLAS PAKALPOJUMA |
| MU MIMO | NĒ |
| ANTENU DAUDZUMS | 4 |
| GARANTIJA | 36 MĒNESIS |
