| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 74.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 178.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,36 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 120.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,09 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 200.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 72 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,27 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | RAZER |
| PALETE QTY | 547 GAB. |
| PRODUKTA KRĀSA | BALTA |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | VIPER V3 PRO |
| RAŽOTĀJU GRUPA | SPĒĻU PELE |
| KABEĻA TIPS | USB TIPA USB TIPA C KABELIS |
| GALVENAIS MŪŽA ILGUMS | 90 MILJONI KLIKŠĶI |
| SENSORI | FOCUS PRO 35K OPTISKĀ SENSORA GEN 2 |
| IERĪCES TIPS | BEZVADU/VADU |
| TI SVARS (KG) | 0,05 kg |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
