| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 13.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 153.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,03 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 102.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0, 01 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 12.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 4.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,02 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | SAMSUNG |
| PALETE QTY | 4259 GAB. |
| KAPACITĀTE | 512 GB |
| SASKARNES TIPS | USB 3.1 |
| PRODUKTA KRĀSA | SUDRABS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | MUF 512BE3/APC |
| RAŽOTĀJU GRUPA | ZIBSPULDZES PIEDZIŅAS STIENIS PLUS |
| MATERIĀLI | METĀLS |
| GARANTIJA | 60 MĒNESIS |
