| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | EATON, EATON |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1 pc(s) |
| BRUTO SVARS | 4.72 kg |
| TĪRAIS SVARS | 4.18 kg |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 340 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 200 g |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 290 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 102 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 150 mm |
| APJOMS (M3) | 0,004437 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,54 kg |
| PALETE QTY | 195, 195 pc(s) |
| UPS TOPOLOĢIJA | RINDU INTERAKTĪVAIS |
| ĪPAŠAS IEZĪMES | IEVADE: C14, REZULTĀTI: (4) C13 |
| KAPACITĀTE | 700 VA |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 5E700UI |
| RAŽOTĀJU GRUPA | 5E GEN2 UZ AUGŠU |
| KAPACITĀTE | 360 W |
| TI SVARS (KG) | 0,15, 0,15 kg |
| GARANTIJA | 24 month(s) |
