| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | BATERIJA |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | EATON |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1 GAB. |
| BRUTO SVARS | 18.6 kg |
| TĪRAIS SVARS | 17,6 kg |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 800 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 200 g |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 440 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 440 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 89 mm |
| APJOMS (M3) | 0,0172304 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 1 kg |
| TI SVARS (KG) | 8 kg |
| PALETE QTY | 54 GAB. |
| UPS TOPOLOĢIJA | LĪNIJA |
| AC IEEJAS SPRIEGUMS | 230 V |
| AC IEVADES FREKVENCE | 40 70 Hz |
| KAPACITĀTE | 1000 VA |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 9E1000IR |
| RAŽOTĀJU GRUPA | 9E UPS |
| KAPACITĀTE | 900 W |
| GARANTIJA | 36 MĒNESIS |
