| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | KASO |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 200 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 50 g |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1 GAB. |
| BRUTO SVARS | 1.907 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 190 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 255 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 125 mm |
| APJOMS (M3) | 0,00605625 m³ |
| TĪRAIS SVARS | 1.657 kg |
| TARAS SVARS (KG) | 0,25 kg |
| PALETE QTY | 143 GAB. |
| PRODUKTA KRĀSA | CAURSPĪDĪGS |
| VEIDS | VAKUUMA TVERTNE |
| CITAS FUNKCIJAS | STIKLA TRAUKU MAZGĀJAMĀ MAŠĪNA UN TRAUKU MAZGĀJAMĀ MAŠĪNA UN DROŠA SALDĒTAVA (LĪDZ 18 °C) – DROŠA PĀRTIKAS UN GATAVO ĒDIENU SASALDĒŠANA (VAKUUMS SAMAZINA SALDĒTAVAS APDEGUMU) |
| MĀJOKĻA MATERIĀLS | STIKLS |
| KAPACITĀTE | 2.6 L |
| TEMPERATŪRAS REGULĒŠANA | NĒ |
| CUTTER IEKĻAUTS | NĒ |
| IEKŠĒJAIS RITES KONTEINERS | NĒ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | VACUBOXX INOX XL |
| RAŽOTĀJU GRUPA | STIKLA VAKUUMA TVERTNE AR PLASTMASAS VĀKU |
| AUGSTUMS | 11.5 cm |
| DZIĻUMS | 18,5 cm |
| PLATUMS | 24.5 cm |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
