| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 460.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 380.00 mm |
| BRUTO SVARS | 11.00 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 260.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 9.00 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PALETE QTY | 38.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1900 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 100 g |
| TARAS SVARS (KG) | 2.00 kg |
| APJOMS (M3) | 0,05 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| RAŽOTĀJS | DELONGI |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| PLATUMS | 23.8 cm |
| JAUDA | 1450 W |
| AUGSTUMS | 34 cm |
| DZIĻUMS | 43 cm |
| IETILPĪBA KAUSOS | 2 cups |
| IEBŪVĒTI PIENA FRUTER | JĀ |
| REGULĒJAMA KAFIJAS STIPRUMS | JĀ |
| KAFIJAS RAŽOTĀJS | AUTOMĀTISKS |
| KAFIJAS PUPIŅU IETILPĪBA | 250 g |
| ŪDENS TVERTNES TILPUMS | 1.8 L |
| SŪKŅA SPIEDIENS | 15 bar |
| SVARS | 10 kg |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | ECAM22.112.B MAGNIFICA S |
| RAŽOTĀJU GRUPA | KAFIJAS RAŽOTĀJS |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
