| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 151.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 52.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,88 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 145.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,66 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 201.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 26.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,23 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | LENOVO |
| PALETE QTY | 759 GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 40B90000WW |
| RAŽOTĀJU GRUPA | USB C CEĻA DOKS AR / O ADAPTERI |
| IZVADES JAUDA | 65 W |
| ETHERNET LAN (RJ 45) PORTI | 1 |
| USB 3.0 (3.1 GEN 1) OSTU DAUDZUMS | 1 X USB A 10 GBPS, 2 X USB C 10 GBPS |
| HDMI OSTU SKAITS | 1 |
| GARANTIJA | 36 MĒNESIS |
