| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 106.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 125.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0.42 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 106.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,27 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 100.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 50.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,15 kg |
| TI SVARS (KG) | 0,02 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | SONY |
| PALETE QTY | 1230 GAB. |
| KRĀSA | MELNS |
| CITAS FUNKCIJAS | FREKVENČU DIAPAZONS 2.4 GHZ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | SRS XB100 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | RUNĀTĀJS |
| PĀRNĒSĀJAMS | JĀ |
| BLUETOOTH | JĀ |
| BEZVADU SAVIENOJUMS | JĀ |
| FREKVENČU DIAPAZONS | 20 20K Hz |
| ŪDENSIZTURĪGS | JĀ |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
