| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 230.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 70.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,70 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 205.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,47 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 188.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 47.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,24 kg |
| TI SVARS (KG) | 0,02 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | SONY |
| PALETE QTY | 524 GAB. |
| IERĪCES SAVIENOJUMS | BLUETOOTH |
| SAVIENOTĀJA TIPS | BEZVADU |
| KRĀSA | BALTA |
| CITAS FUNKCIJAS | FREKVENCES ATBILDES REAKCIJA: 5 50K HZ; JUTĪBA: 110 DB; AKUMULATORA UZLĀDES LAIKS: 3,5 STUNDAS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | WH ULT900N ULT NODILUMS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | AUSTIŅAS |
| TROKŠŅA ATCELŠANA | JĀ |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
