| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 86.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 251.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,416 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 227.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,148 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 260 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 8 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,268 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | LENOVO |
| PALETE QTY | 176 GAB. |
| SAVIENOTĀJA TIPS | VADU |
| USB PORTS | USB C SPRAUDNIS UN USB C, LAI USB PĀRVEIDOTĀJS |
| KRĀSA | MELNS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 4XD1M45627 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | ANC AUSTIŅAS GEN2 (KOMPRESORI) |
| TROKŠŅA ATCELŠANA | JĀ |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
