| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 295.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 112.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,53 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 265.00 mm |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 80.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 20.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0.10 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | KOLĒĢI |
| TĪRAIS SVARS | 0,43 kg |
| PALETE QTY | 197 GAB. |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | KLĒPJDATORA STATĪVA BREITA |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
