| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 80.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 32.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,61 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 160.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,51 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 90.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0.10 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ASUS |
| PALETE QTY | 1629 GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 90XB08CN BDS010 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | DC300 TRIPLE DISPLAY USB C DOKS |
| RĀDĪTPORTU DAUDZUMU | 1 |
| ETHERNET LAN | JĀ |
| HDMI OSTU SKAITS | 1 |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
