| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 2.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 155.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,02 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 100.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0, 01 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 8.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 2.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0, 01 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | SAMSUNG |
| PALETE QTY | 27871 GAB. |
| KAPACITĀTE | 64 GB |
| ZIBSPULDZES ATMIŅAS KLASE | U1, V10, A1 |
| VEIDS | MIKROSDXC ATMIŅAS KARTE |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | EVO PLUS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | MICROSD KARTE |
| RAKSTĪŠANAS ĀTRUMS | 120 MB/s |
| LASĪŠANAS ĀTRUMS | 160 MB/s |
| GARANTIJA | 120 MĒNESIS |
