Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 390.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 320.00 mm |
| BRUTO SVARS | 3.00 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 105.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 1.60 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1296.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 105.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 1.40 kg |
| TI SVARS (KG) | 0,23 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | AKUMULATORS |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:2:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | DELL |
| PALETE QTY | 50 GAB. |
| DIAGONĀLS | 14.5 " |
| IEKŠĒJĀS ATMIŅAS TIPS | LPDDR5X |
| DISKRĒTĀ GRAFIKAS ADAPTERA MODELIS | NVIDIA GEFORCE RTX 4050 |
| PRODUKTA KRĀSA | PLATĪNS |
| PROCESORA SERDES | 16 |
| HD TIPS | FHD+ |
| PROCESORU GRUPA | INTEL ULTRA 7 |
| UZSTĀDĪTA OPERĒTĀJSISTĒMA | WINDOWS 11 PRO |
| DISKRĒTĀS GRAFIKAS ATMIŅAS TIPS | GDDR6 |
| TASTATŪRAS VALODA | ANGĻU |
| BLUETOOTH VERSIJA | 5.4 |
| DATU NESĒJI | SSD |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 14 9440 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | XPS |
| PROCESORA PAAUGSTINĀJUMA FREKVENCE | 4. 8 GHz |
| RĀDĪT | 1920 X 1200 pixels |
| GARANTIJA | 36 MĒNESIS |
| IEKŠĒJĀ ATMIŅA | 16 GB |
| CIETVIELU PIEDZIŅAS JAUDA | 1000 GB |
| KOPĒJĀ UZGLABĀŠANAS JAUDA | 1000 GB |
| DISKRĒTĀ GRAFIKAS ADAPTERA ATMIŅA | 6 GB |
| WI FI | JĀ |
| SKĀRIENEKRĀNS | NĒ |
| BLUETOOTH | JĀ |
| TASTATŪRAS IZGAISMOJUMS | JĀ |
| BATERIJAS ELEMENTU SKAITS | 6 |
| AKUMULATORA JAUDA (VATSTUNDAS) | 69.5 Wh |
| CIETĀ DISKA SASKARNE | M.2 PCIE NVME CIETVIELU PIEDZIŅA |
| GARANTIJA | UZ VIETAS |
| PROCESORA MODELIS | 155H |