| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 512.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 232.00 mm |
| BRUTO SVARS | 13.72 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 342.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 10.05 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 3000.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 670,00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 3.67 kg |
| APJOMS (M3) | 0,04 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ATEN |
| PALETE QTY | 21 GAB. |
| CITAS FUNKCIJAS | ATBALSTA IZCILU VIDEO KVALITĀTI – 4K UHD (3840 X 2160 PIE 60 HZ) UN 4K DCI (4096 X 2160 PIE 60 HZ); 2 PORTU USB 3.1 GEN 1 CENTRMEZGLS AR SUPERĀTRUMU 5 GBPS DATU PĀRSŪTĪŠANAS ĀTRUMU |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | CS1924M |
| RAŽOTĀJU GRUPA | 4 PORTS USB3.0 4K DISPLEJSPORT KVMP SLĒDZIS AR IEBŪVĒTU MST RUMBU |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
