| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 105.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 210.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,15 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 35.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,08 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 52.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 13.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,07 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | HIPER |
| PALETE QTY | 2239. GADS GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | HYPERDRIVE ECOSMART GEN.2 UNIVERSĀLS USB C 7 IN 1 HUB W 100 W PD JAUDA CAURLAIDE |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
