| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 416.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 346.00 mm |
| BRUTO SVARS | 1.91 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 219.00 mm |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 80.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 20.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0.10 kg |
| APJOMS (M3) | 0,03 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | KOLĒĢI |
| TĪRAIS SVARS | 1.81 kg |
| PALETE QTY | 55 GAB. |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | BREYTA 2IN1 KLĒPJDATORS FUTLĀRIS/KLĒPJDATORA LICĒJS |
| IZMĒRI (WXDXH) | 384 X 308 X 89 mm |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
