| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 11.79 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 101.6 mm |
| BRUTO SVARS | 0,253 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 533,4 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,165 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 70.32 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 17.58 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0, 088 kg |
| APJOMS (M3) | 0,0006389406576 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | KOLĒĢI |
| PALETE QTY | 2704 GAB. |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| IZMĒRI (W X D X H) | 490 X 58,7 X 23,9 mm |
| VEIDS | TASTATŪRAS ROKAS BALSTS |
| MATERIĀLI | AUDUMS, POLIURETĀNA GELS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | PUTU TASTATŪRAS PALIKTŅA ATMIŅAS PUTAS |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
