| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 14.2 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 96 mm |
| BRUTO SVARS | 0,32 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 292 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,195 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 100.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 25 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,125 kg |
| APJOMS (M3) | 0,0003980544 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | KOLĒĢI |
| PALETE QTY | 3125 GAB. |
| PRODUKTA KRĀSA | SAPFĪRS |
| IZMĒRI (W X D X H) | 202 X 235 X 25 mm |
| VEIDS | PELES PALIKTNIS AR ROKAS SPILVENU |
| MATERIĀLI | PUTAS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | PUTU PELE AR PLAUKSTAS LOCĪTAVAS ATBALSTU |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
