| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 22.68 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 317.5 mm |
| BRUTO SVARS | 1.08 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 342.9 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,80 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 224 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 56 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,28 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00246918861 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | KOLĒĢI |
| PALETE QTY | 700 GAB. |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| ĪPAŠAS IEZĪMES | LEŅĶA/AUGSTUMA KOREKCIJA 7 DAŽĀDAS POZĪCIJAS. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | ĀTRĀ LIFTA SMAILE |
| RAŽOTĀJU GRUPA | KLĒPJDATORA STATĪVS |
| IZMĒRI (WXDXH) | 320 X 42 X 286 mm |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
