| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 90.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 13.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,02 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 32.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0, 01 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 8.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 2.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0, 01 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | KINGSTON |
| PALETE QTY | 23077 GAB. |
| CIETVIELU PIEDZIŅAS JAUDA | 1024 GB |
| RAKSTĪŠANAS ĀTRUMS | 6000 MB/s |
| LASĪŠANAS ĀTRUMS | 7000 MB/s |
| CIETĀ DISKA SASKARNE | PCIE 4.0 NVME M.2 |
| SSD FORMAS KOEFICIENTS | M.2 2280 |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | KC3000 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | SSD |
| GARANTIJA | 60 MĒNESIS |
