| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 389.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 140.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,66 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 190.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,50 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 140.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 20.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,16 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | DELL |
| PALETE QTY | 167 GAB. |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | OPTIPLEX TORŅU KABEĻU PĀRSEGS |
| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
