| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 208.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 67.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,443 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 179.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,323 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 100.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 20.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,12 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | DELL |
| PALETE QTY | 336 GAB. |
| MIKROFONA JUTĪBA | 45 dB |
| IERĪCES SAVIENOJUMS | VADU |
| SAVIENOTĀJA TIPS | USB TIPA A |
| KRĀSA | MELNS |
| IEBŪVĒTS MIKROFONĀ | JĀ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | WH5024 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | AUSU AUSTIŅAS |
| TROKŠŅA ATCELŠANA | AI UP SAITE TROKŠŅA ATCELŠANA |
| ANC | JĀ |
| GARANTIJA | 36 MĒNESIS |
