| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 390.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 135.00 mm |
| BRUTO SVARS | 1.00 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 19.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,90 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 100.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0.10 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | DELL |
| PALETE QTY | 864 GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 325 BDOI |
| RAŽOTĀJU GRUPA | OPTIPLEX TORNIS PLUS KABEĻU PĀRSEGS |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
