| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 150.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 70.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,20 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 100.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0.10 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 90.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0.10 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | DELL |
| PALETE QTY | 823 GAB. |
| UZLĀDĒJAMS | JĀ |
| PRODUKTA KRĀSA | LUNĀRA GAISMA |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | SVEŠPROGRAMMATŪRA PRO |
| KABEĻA GARUMS | 2 m |
| POGU SKAITS | 6 |
| GALVENAIS MŪŽA ILGUMS | LĪDZ 70 MILJONIEM |
| SENSORI | OPTISKIE |
| POGAS | 6 PILNĪBĀ PROGRAMMĒJAMAS POGAS |
| IERĪCES TIPS | VADI/BEZVADU |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
