| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 490.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 178.00 mm |
| BRUTO SVARS | 8.57 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 315.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 6.54 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 2000.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 30.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 2.03 kg |
| APJOMS (M3) | 0,03 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| PALETE QTY | 31 GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | VS481C |
| RAŽOTĀJU GRUPA | ĪSTS 4K HDMI SLĒDZIS |
| VIDEO PIESLĒGVIETAS TIPS | 4 PORTI |
| RAŽOTĀJS | ATEN |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
