| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ADLER |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 655 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 50 g |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1 GAB. |
| BRUTO SVARS | 2.905 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 310 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 305 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 190 mm |
| APJOMS (M3) | 0,0179645 m³ |
| TĪRAIS SVARS | 2.2 kg |
| TARAS SVARS (KG) | 0,705 kg |
| PALETE QTY | 48 GAB. |
| JAUDA | 800 W |
| CELULOZES KONTEINERA TILPUMS | 1.5 L |
| ĀTRUMU SKAITS | 3 |
| VEIDS | JUICER MAKER |
| PRODUKTA KRĀSA | TUMŠĀ INOKSA |
| NESLĪDOŠAS KĀJAS | JĀ |
| MAKSIMĀLAIS KABEĻU GARUMS | 1.05 m |
| TRAUKU MAZGĀJAMĀS MAŠĪNAS | JĀ |
| PRETPILĒŠANAS FUNKCIJA | JĀ |
| ĪPAŠI LIELS AUGĻU IEGULDĪJUMS | NĒ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | AD 4132 |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
