Tehniskās specifikācijas| VĀRĪŠANAS VIRSMAS FORMA | TAISNSTŪRA |
| PRODUKTA KRĀSA | NERŪSĒJOŠĀ TĒRAUDA IZSTRĀDĀJUMI |
| VIEGLI TĪRĀMA | JĀ |
| AIZMUGURE | JĀ |
| VEIDS | KONTAKTINFORMĀCIJA |
| MĀJOKĻA MATERIĀLS | NERŪSĒJOŠĀ TĒRAUDA IZSTRĀDĀJUMI |
| DZESĒŠANAS REŽĪMS(-I) | JĀ |
| JAUDA | 1600 W |
| INDIKĀCIJAS GAISMA | JĀ |
| REGULĒJAMS TERMOSTATS | JĀ |
| SILTUMA AVOTS | ELEKTRISKIE |
| KĀJAS | NĒ |
| IEBŪVĒTS | NĒ |
| SLĒDZENES RITEŅI | NĒ |
| ADATAS UZGLABĀŠANA | JĀ |
| NELĪPOŠS PĀRKLĀJUMS | JĀ |
| PLĀKSŅU/PLĀKSŅU SKAITS | 2 |
| AUGŠĒJĀS VIRSMAS TIPS | REŽĢIS |
| ĪPAŠAS IEZĪMES | 2 ĒDIENA GATAVOŠANAS VIETAS VISIEM APAĻAS GRILĒŠANAS PIEREDZI UN PERFEKTU REZULTĀTU. |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | GC2050 |
| TĪRAIS SVARS | 3.20 kg |
| BRUTO SVARS | 3.914 kg |
| VĀRĪŠANAS VIETA | 550 cm² |
| DUBULTĀ GRILĒŠANA AR NOLOKĀMU VĀKU | JĀ |
| IZMĒRI (W X L) | 30X18 cm |
| ZEMA TAUKU FUNKCIJA | JĀ |
| EĻĻAS PAPLĀTE | JĀ |
| NOŅEMAMA PILIENVEIDA PAPLĀTE | JĀ |
| NOŅEMAMA(-AS) PLĀKSNE(-ES) | JĀ |
| AUTOMĀTISKA IZSLĒGŠANA | JĀ |
| KABEĻA GARUMS | 1,1 m |
| TRAUKU MAZGĀJAMĀS MAŠĪNAS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| TARE CITI | 130.00 g |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 523.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 61.00 g |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0,03 m³ |
| TARAS SVARS (KG) | 0,714 kg |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 320.00 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 200.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 415.00 mm |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | TEFĀLS |
| PALETE QTY | 65 GAB. |